Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
Pippa Johnson EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
Pippa Johnson EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
Pippa Johnson EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
Pippa Johnson EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
Pippa Johnson EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
Pippa Johnson EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
Pippa Johnson EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
Pippa Johnson EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
Pippa Johnson EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

 Pippa Johnson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Pippa Johnson
Párizsi diák
Párizsi diák
Pippa Johnson


Hozzászólások száma : 16
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Pippa Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Pippa Johnson   Pippa Johnson EmptyVas. Márc. 03, 2013 7:01 pm


Pippa Johnson
Pippa;Princess
Tízennyolc
Párizsi diák
Victoria Justice

About me
Anya: Karissa Johnson,40,jó volt,de ahogy megtudtam,nem az igazi szüleim,eltávolodtunk egymástól
Apa: Peter Johnson.44,ugyan az mint édesanyámmal
Tesó: Nem tudok róla,hogy lenne,de azt hiszem van egy tesóm.
Egyéb hozzátartozó: Elizabeth Johnson,70, nagymamám, vele még tartom a kapcsolatot
Titulus: Rock Princess

Külső
Nem vagyok egy plázacica alkat, sem egy modell alkat sem. Olyan semleges, vagyis én meg vagyok magammal elégedve és ez a lényeg. Kb. 170 cm magas vagyok és 70 kg. Hosszú barna hajam van és szintén barna szemeim. Hajamat általában kiengedve szoktam hordani. De ha a szükség kéri, feltűzöm, vagy valahogy megcsinálom. Hosszú lábaim és formás tetem van. Kissé egómániás is vagyok. A divatot követem, mivel nem mehetek idétlen ruhákba koncertezni, fellépni. De otthon, egy kényelmes melegítőbe elszaladgálok egész nap. Mindenki megnéz, bárhol vagyok. Az utcán utánam fütyülnek, de nem törődöm velük. Nem vagyok én kutya, hogy ha fütyülnek, én már szaladok is utánuk.

Belső

Egy kedves, szeleburdi, életvidám lány vagyok. Kedves vagyok az emberekhez. Barátkozós típus vagyok. Nem ítélem el elsőre az embereket, csak egy kis ismerkedés után. Viszont van olyan dolog, amin hamar felkapom a vizet. Apró dolgokon is. Nem nagyon szeretek bulizni, de díjátadókra meg ehez hasonló helyekre elmegyek, mert kötelező a számomra. Nem is iszom alkoholt, csak egy kicsit néha. Dohányozni sem dohányzom. Bár régen cigiztem, de letettem már róla. Viszont ha nagyon rám jön az idegesség,akkor rá szoktam gyújtani egy-két szálra.
Kissé ügyetlen vagyok. Hasra tudok esni, a saját lábamban is. Nem vagyok képes megvédeni magamat, ezért tartok fegyvert otthon, paprikaspray-t meg magamnál.



Önéletrajz
1994.Július 11.-én láttam meg a nagyvilágot, London-ban. Együdi gyermekként. Vagyis én úgy tudtam. De majd később rátérek, hogy miért mondtam ezt. A szüleim jól neveltek. Mindent megkaptam, amit csak akartam. Édesapám egy céget vezetett és ott dolgozott, édesanyámnak pedig egy saját divat cége volt és azt vezette. Szóval meg volt minden divatos ruha még azelőtt mielőtt kikerülne a boltokba. Hiába gazdagok voltak a szüleim, iskolába járnom kellett. Bár nem nagyon akartam. Sikeresen kijártam az általános iskola alsó osztályát, majd a felső évfolyamba kezdtem bele.
Még csak elsőéves voltam a gimnáziumba, vagyis még csak 15 éves, mikor egyik nap kaptam egy igen fontos levelet. A levélben az állt, hogy akik most a szüleim, ők igazából nem is azok. Engem csak örökbe fogadtak, mert 3 éves koromban, elveszítettem a szüleimet egy autó balesetben. Ezért kerültem az igazi édesanyám testvéréhez, Peterhez, aki most az én apám. Kellett vagy 1 óra hossza, míg felfogtam az egészet. Ezek után, nem szólaltam a szüleimhez semmi sem. Miután befejeztem a második évemet a gimnáziumba, egy szó nélkül, összepakoltam otthon és útnak indultam stoppal Párizs felé. Kisebb nagyobb sikerrel, de sikerült kijutnom oda. Mivel azért jöttem, hogy híres sztár legyek, mert nagyon jól tudok énekelni, táncolni, és ez volt minden vágyam, hogy híres énekesnő legyek. Hogy elindítsam a karrieremet, valami munkát kellett, hogy keressek. Mivel nem végeztem el a gimnáziumot, ezért semmi szakmám sem volt, hogy valahová beraktak volna. De megláttam egy hirdetést az újságban, hogy táncosnőt keresnek. Jelentkeztem is oda, de 1 hétnél tovább nem bírtam és otthagytam.
Ezek után visszamentem a gimnáziumba. Most az utolsó éveimet taposom Párizsban a közép suliban.
Mellette pedig színészkedem és énekelek, amire mindig is vágytam. Sokan ismernek már, voltam koncertezni is, és az első albumom is elkészült már.
A magánéletre nem nagyon van időm, de volt egy komoly kapcsolatom. Azóta nem nagyon volt semmi sem. Az igazit keresem éppen.



Coding by April (myfairtardis) from Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Brooklyn Davis
Admin
Admin
Brooklyn Davis


Hozzászólások száma : 46
Regisztrálás napja : 2013. Jan. 28.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Párizs

Pippa Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pippa Johnson   Pippa Johnson EmptyKedd Márc. 12, 2013 8:26 pm

Elfogadva!
Drága Pippa!
Nincs itt semmi gond, jó lett az et-d. Irány a foglaló, és keress egy játszótársat Smile xx
Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com
 
Pippa Johnson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pippa&Trace
» Pippa's List!
» Pippa&Brook ~Fotózás/Barátkozás/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: