Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
Keresett karakterek EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
Keresett karakterek EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
Keresett karakterek EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
Keresett karakterek EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
Keresett karakterek EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
Keresett karakterek EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
Keresett karakterek EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
Keresett karakterek EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
Keresett karakterek EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

 Keresett karakterek

Go down 
+4
Pippa Johnson
Lux Love
Vic Couteau
Brooklyn Davis
8 posters
SzerzőÜzenet
Brooklyn Davis
Admin
Admin
Brooklyn Davis


Hozzászólások száma : 46
Regisztrálás napja : 2013. Jan. 28.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Párizs

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyHétf. Jan. 28, 2013 7:39 pm

Ha szeretnél valakit magad mellé, itt feladhatod a hirdetést.
Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com
Vic Couteau
Felnőtt
Felnőtt
Vic Couteau


Hozzászólások száma : 2
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 23.
Kor : 38
Tartózkodási hely : Párizs

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyKedd Feb. 26, 2013 6:23 pm

Keresett karakterek Tumblr_m5xwl2jIlF1qab8tmo1_400
Kellin && Blyth
Kellin a jobbik felem, mondhatni. Átutaztuk már a fél világot, zenéltünk és közben semmit sem vettünk komolyan. Mondhatni igaz bromance a miénk, és bármennyire is ijesztő de vannak odakinn a világban rajongók, akik szeretnének minket együtt látni. Azt hiszem Kellic néven futunk. Na mindegy. Akármilyen perverz fantázia is szülte az ötletet, meglepő módon van benne valami. Én azt hittem barátok vagyunk, de aztán megcsókolt. Ő azt hitte ezért megutáltam, de aztán visszacsókoltam. Ez pedig így megy már egy ideje, ami egyrészt idegesítő, mert egyszerűen nem tudom mi történik velem - úgy értem, heteró vagyok a francba is - másrészt meg bármilyen ijesztő módon is, de élvezem.
Vic Fuentes (?)

Blyth az a lány, aki sosem akart semmi komolyat, és tökéletesen megelégedett volna egy közös képpel és egy autogrammal. Nem mintha valaha is bevallaná, hogy rajongó, de persze én tudom. Csakhogy a dolgok jobban bejöttek neki, és magányomban végigkísérte a Warped Tour felét az ágyamban. Amivel nem lenne semmi probléma, csakhogy egyikőnknek sem jutottak el olyan alapvető dolgok az agyunkig, mint a védekezés. Szóval terhes lett, és természetesen kiakadt. Mintha az én hibám lenne, amiért nem szed gyógyszert?! De nem számít, mert Copeland, a lányunk csodálatos és elképesztő, annak ellenére is, hogy az anyja jóformán felé se néz. Kíváncsi vagyok, hogyan fogjuk mi, egy csapat örök tinédzser felnevelni őt a turnébuszban, de megoldjuk valahogy.
Taylor Jardine (?)
Vissza az elejére Go down
Lux Love
Cserediák
Cserediák
Lux Love


Hozzászólások száma : 6
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 23.

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzer. Feb. 27, 2013 6:22 pm

Keresett karakterek 12086359681_www.kepfeltoltes.hu_
Életem eddig nem ismert szerelme: Szóval ő lenne itt a nagy Ő. Csak még nem igazán ismerjük egymást. Elképzeléseim szerinte francia lenne a kedves csak, hogy megnehezítsem a user dolgát meghódítás szinten. Puszta szeretetből. Azt, hogy hol, mikor találkozzunk, majd a megalkotóval megbeszélném, már ha lesz olyan merész valaki, aki létrehozza nekem^^
P.b.: Logan Lerman(nagyon szeretném,de meggyőzhető vagyok)

Keresett karakterek 3987690572_www.kepfeltoltes.hu_
Luminous Love és szív szerelme: Ő lenne az én bátyuskám, aki hobbyjának hiányától félve követett. Hogy mi a hobbyja? Hogy idegesítsen! És kárörvendjen természetesen. Szóval utánam jött és megismerkedett egyik cserediáktársammal, barátnőmmel. Csoda, szépség, franciahon mi más lehetne ebből mint szerelem?
P.b.-k: Jérémy Kapone és Christa Theret(bátran lehet mást ajánlani!)
Vissza az elejére Go down
Brooklyn Davis
Admin
Admin
Brooklyn Davis


Hozzászólások száma : 46
Regisztrálás napja : 2013. Jan. 28.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Párizs

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzomb. Márc. 09, 2013 10:39 am

I'm lookin' for my brother!


................ Davis


PB: Chace Crawford (alkuképes vagyok)
Kor: 20-22
Kapcsolatunk: Ő az én drága egyetlen bátyám. Rendszeresen jár bulizni, iszik, és talán még drogozik is, de ezek ellenére imádom.


Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com
Pippa Johnson
Párizsi diák
Párizsi diák
Pippa Johnson


Hozzászólások száma : 16
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 8:00 pm




James ________

Keresett karakterek Tumblr_mguq2sMFgK1s351jao1_500

Kor:18-20
Play by:James Maslow (hozzá ragaszkodom)
Foglalkozása: Tanuló
Jelleme: Rendes,barátságos, hülye mint én, igazi nőcsábász,a szöges ellentétem nekem,de ezért szeretem
Kapcsolatom vele:
Ő a legjobb barátom már suli elkezdése óta. Mindent meg tudunk beszélni. Eleinte nyomult rám,de én elküldtem messzire.Aztán még párszor próbálkozott,de miután belátta,semmi esélye nincsen nálam,barátkozni kezdtünk és azóta vagyunk legjobb barátok. Szinte olyan mintha a bátyám lenne és ez jó nekem.




Amelia ________

Keresett karakterek Tumblr_lfb6rjBHHr1qcqg9so1_500

Kor:18-19
Play by:Ariana Grande (hozzá is ragaszkodom,de alkuképes vagyok Smile )
Foglalkozása: Tanuló
Jelleme: Egy csendes, visszahúzódó lány. Persze tud hülyülni, mint én,de néha lapul nagyon is.
Kapcsolatom vele:Nagyon jól kijövünk egymással. A kezdetek óta mióta idekerültem. BFF-em!


Mind a kettejüket várom nagyon!! Szóval ha megalkotnád valamelyiket,dobj meg egy Pm-el!!Kérdezz nyugodtan ha szeretnél!!


A hozzászólást Pippa Johnson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 25, 2013 8:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sera Blackwood
Cserediák
Cserediák
Sera Blackwood


Hozzászólások száma : 5
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Párizs

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyPént. Márc. 15, 2013 2:25 pm




Demyan Nostrov ( alkuképes vagyok)

Keresett karakterek Tumblr_me287zFEnt1rzt0s4o1_250

Kor: 20
Play by: Josh Franceschi, Francisco Lachowski, Aiden Grimshaw, Alex Evans, Ash Stymest, Oliver Skyes, Reeve Carney, Alan Ashby,
Foglalkozása: bármi, de nem bankfőnök, és ehhez hasonlók
Jelleme: A jellemnél szabad kezet adok.
Kapcsolatom vele: Na szóval. Az első napomon ismertem meg, mert hál istennek őt küldték ki elém. Van egy öccse akivel sokáig úgy gondolták együtt vagyunk, de ez nem igaz, és már barátoks sem vagyunk. Alex eltörte a kezét, mindegy. Dem te vagy a legjobb barátom, és köszönök neked minden szépet, jót. Az már a mi titkunk, hogy egyszer ittasan mit csináltunk a tusoló alatt. Remek ember vagy, legalábbis velem úgy viselkedsz mint egy hímes tojással. Megvédesz, és én is téged, igaz, hogy nem szereted a barátságomat Alexxal, és féltesz tőle, nehogy megbántson...



NAAAAAAAAGY szükségem van rá!! Kérlek-kérlek-kérlek. ! *-----* PM-ben lehet érdeklődni.
Vissza az elejére Go down
Farkas Hanga
Felnőtt
Felnőtt
Farkas Hanga


Hozzászólások száma : 3
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 08.

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyVas. Márc. 17, 2013 3:02 pm

Farkas Ábel

20 | Max Irons | a pb nem szeretném ha változna, mert előre dolgoztam és csináltam néhány gifet, de persze ha ezen múlik akkor ötleteljünk

Mindig is többet jelentettél számomra, mint egy testvér. Te álltál mellettem, vigasztaltál, ha tehetted volna mindentől megvédesz. De saját magunktól nem sikerült, bűnösök vagyunk..
Sosem akartam neked fájdalmat okozni, mégis neked sikerült a legtöbbet. Mikor se szó se beszéd eltűntem Párizsba csalódtál bennem, aztán kiderült, hogy állapotos vagyok, biztos voltál benne, hogy megcsaltalak, hogy nem te vagy az apja. Azt gondoltad nem gondoltam komolyan...
De az igazság az, hogy rajtad kívül senki mást nem szerettem, és nem is fogok. Nem tudom, hogy te testvérként, vagy többként gondolsz-e rám, és arról sincs fogalmam, hogy azért érkezel Párizsba, hogy bemutasd a menyasszonyod és bejelentsd, hogy ide költöztök.


Farkas Diána

25 | Leighton Meester | a pb-hez egyáltalán nem ragaszkodom

Az én örült, munka és divat mániás nővérkém vagy. Szinte teljes ellentétem, én a nyugodt, csendben ülős típus vagyok, akit szinte sosem vesznek észre, azonban te ahogy belépsz valahová rád irányul az összes tekintet. Egyrészt a szépségedért, másrészt viszont van egy különleges kisugárzásod, ami miatt az emberek könnyen a bizalmukba engednek, és könnyen társalognak veled.
Sokszor kapunk össze, de hát együtt vagyunk a négy fal között, meg hát testvérek között megesik az ilyen, de persze imádlak.
Vissza az elejére Go down
Luna McFadden
Cserediák
Cserediák
Luna McFadden


Hozzászólások száma : 6
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Párizs, Saint Michelle Gimnázium

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptySzomb. Márc. 23, 2013 2:37 pm



Matt

Henry
18. Luke Pasqualino.
Párizsi diák, gazdag családdal, gondtalan élettel. Mindene megvan amit csak kívánhat. Lányok kapkodnak érte, ő pedig ezt ki is használja. Menő srácnak számít és élvezi hatalmát. Azonban mikor Luna megjelent az iskolában egyből szerelmes lett a fiú, s onnantól kezdve nem érdekli eddigi "élete", ha lehet így fogalmazni. Egyetlen vágya, hogy a lány kegyeibe férkőzzön.

Előre is 1000 hála a megalkotónak! (annyit hozzátennék, hogy nem ragaszkodom annyira a karakterhez, megbeszélés alapján már regisztrálttal is szívesen "összejön" a karakterem)


A hozzászólást Luna McFadden összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 26, 2013 1:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nate Peters
Párizsi diák
Párizsi diák
Nate Peters


Hozzászólások száma : 27
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek EmptyVas. Márc. 24, 2013 7:13 pm

Keresett karakterek Tumblr_mk3xfsw5L81r3liqro1_250_large
Név:
Daniel Clark (alkuképes)
Play by:
Niall James Horan
Kor:
18
Kapcsolatunk:
Remek volt idáig, és remélem, ezután is az lesz. Nem rég érkezett Párizsba, állítása szerint nem azért, mert hiányoztam neki. (Pedig tuti, csak nem akarja beismerni. De szeret.) Nem, nem vagyunk buzik, csak ismerjük egymást pólyás korunk óta. Ráadásul, bár alig tartózkodik itt pár napja, máris szemet vetett Valakire. Mázlija, hogy a kiszemeltjével baráti a kapcsolatunk, amióta csak ismerem. Meglátjuk mi lesz a párosukból. Én, mindenesetre, drukkolok nekik.

Az esetleges kérdésekre PM-.ben válaszolok, és örök hála annak, aki megalkotja nekem Dan-t Very Happy


Megjött!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keresett karakterek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Törtölt karakterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Karakteralkotás-
Ugrás: