Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

 Hellena des Pres - my love...too much!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hellena des Pres
Párizsi diák
Párizsi diák
Hellena des Pres


Hozzászólások száma : 3
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 12.

Hellena des  Pres -  my love...too much! Empty
TémanyitásTárgy: Hellena des Pres - my love...too much!   Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptySzer. Márc. 13, 2013 6:28 am


Hellena Brokelle des Pres
Hell,Hellie, Lena
16
párizsi diák
Ksenia Solo

About me
Anya: Kaia Mortens /des Pres, 44, Mondjuk úgy, hogy sok mindenben nem egyezik a véleményünk, végül is ki nyomná rá a bélyeget a saját anyjára, hogy egy elviselhetetlen,kritikus ribanc?!
Apa: Léonard des Pres, 47, Imádom a fatert, kár, hogy holt naiv, de azért ő a világ legjobb apukája.
Tesó: -
Titulus: Boldogság te kurva, én úgysem foglak megkefélni újra!

Külső
Alacsony vagyok, tudom nagyon gáz, de160 centinél nem lehetek nagyobb. Testalkatom vékonyka, bár nem vagyok az a kislányos típus, szép,arányos mellekkel lettem megáldva. Lábam hosszú, nyakam vékony, hajam fekete és ilyen bigyós frufrum van. Biztos tudod mire gondolok, ilyen egybe frufru.
Nagy kék szemek, pisze orr, puha fehér bőr, nem vagyok az a szolizott plázaribanc típus.
Ruhatáramban is inkább a fekete színt részesítem előnyben.
A stílusom nem igazán behatárolható, olyan vagyok mintha a gótokat,az emókat, a punkokat és rockereket vegyítettük volna. Ennek megfelelően a sminkeben is a fekete alapszín dominál.Na most már meg van képzelni kábé milyen lehetek? Tudod...szegecsek, halálfej,kereszt,meg ilyenek, de rohadtul nem az a lényeg, ami kinn van, hanem ami ott benn.

Belső
Kezdjük ott , hogy velem legtöbbször marhára nem egyszerű. Sőt...egyenesen bonyolult. Érdemes arra figyelni, hogy mennyire keltem bal lábbal, vagy, hogy tüzel-e a macskám, ilyen apróságok magyarázzák hogy a többiek miét tartanak arrogánsnak,bunkónak vagy egyéb hasonlóan kedvesnek. Pedig egyébként elég jó fej tudok én lenni, ha akarok. Például tök jó a humorom, talán kicsit morbid, meg fekete, de attól még nekem igazán tetszik. Egyébként nem vagyok önimádó típus, meg olyan nagyon öngyűlölő sem. Arany középút, azt hiszem ezt a fogalmat Horatius találta fel. Azt elfelejtettem, hogy igen olvasott vagyok, ami manapság sajnos nem nagy divat, szóval ha rossz kedvemben találsz tuti beégetlek valami olyan kérdéssel, amihez minimum római jogra kellett volna járnod. Ahha, kicsit szemét vagyok és nagyszájú, és görény és picsa ,de ha a haverom vagy, hidd el tűzbe megyek érted és halálodig számíthatsz rám,kivéve,ha kicsesztél velem, mert akkor kinyrílak. Szóval utálhatsz vagy szerethetsz, nekem teljes mértékben mindegy.
Önéletrajz
-Hagyjál, tényleg kérlek, oké? Nem akarom veled megbeszélni, nem érdekel mit akarsz nekem mondani, jó?

Körkérdés annak, aki úgy érzik összeesküdött ellene a világ: hogy rázzuk le a volt legjobb barátunkat, ha történetesen megfektette az anyánkat, valamint számít-e, hogy bevallotta nekünk.
Jó lenne , ha valaki segítene, mert ennél a helyzetnél azt kell mondjam nincs gázosabb.
Milyen megnyugtató, hogy Mattnek még véletlenül sem esik le, hogy perpillanat mennyire rühellem, de úgy látszik nem szívódhatok fel, mert rendületlenül követ.
-A francba Hell, csak egyszer hallgass meg és nyugodtan elküldhetsz a fenébe, hadd magyarázzam meg!
A hangja olyan kétségbeesettnek tűnt, hogy abbahagytam az eszeveszett rohanást, sőt mi több megfordultam, de nem egészen voltam felkészülve a tágra nyílt kölyökkutya szemekre, amik szembenéztek velem. Fel lehet azokra készülni egyáltalán? Megsajnáltam, keményre fagyott vajszívem veszélyesen olvadni látszott így inkább elkezdtem a bakancsomat fixírozni.
-Jó, oké. 20 percet kapsz a kimosakodásra, Pilátus.
Matt elmosolyodott, azt hitte ez már egyenes út a megbocsájtáshoz, de azt hiszem, ha képes is leszek újra barátként gondolni rá...szóval ezt majd valahogy le kell nyelnem. Nagy levegőt vett, arra gondoltam ajánlom, hogy valami jó történettel álljon elő űrlényekkel vagy katonasággal, esetleg egy egész űrlényalakulattal, akik szegény földlakókkal játszanak sims-eset.
-Tudom, hogy ezt elcsesztem, de javamra legyen mondva, hogy nem tudtam róla, hogy az anyukád és nagyon részeg voltam. Köd volt a fejemben, anyukád pedig se nem állított le, se nem tiltakozott. Iszonyatosan ki voltam borulva és szükségem volt valakire ,aki törődik velem és elvonja a figyelmem és...nem gondoltam a következményekre. Sajnálom, Hellie,tényleg rohadtul sajnálom.
Azt hittem a magyarázata vicces lesz, hogy elbagatellizálja majd, de nem tette, ez nem vallott rá. Én viszont dühös voltam, épp csalódtam a legjobb barátomban és ez a kis műsornem volt elég hozzá, hogy elfeledkezz erről az egészről.
-De miért anyám? Persze, Kaia jó nő, meg minden de gondolkodhattál volna mielőtt a vérkimaradás és a szexuális izgalomhevében kikapcsol a mogyorónyi agyad.
Méltóságomat sutba dobva tajtékzottam és toporzékoltam annyira utáltam az egészet, annyira megalázó volt.
-Kivel kellett volna spontán egyéjszakásba keverednem?
Értetlenkedett a fiú, azt éreztem legszívesebben szájba vágnám. Vak az ilyen? Miért nem veszi végre észre mi folyik itt?
-Velem!
Sziszegtem és faképnél hagytam.

Coding by April (myfairtardis) from Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Brooklyn Davis
Admin
Admin
Brooklyn Davis


Hozzászólások száma : 46
Regisztrálás napja : 2013. Jan. 28.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Párizs

Hellena des  Pres -  my love...too much! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hellena des Pres - my love...too much!   Hellena des  Pres -  my love...too much! EmptySzomb. Márc. 23, 2013 3:49 pm



Elfogadva!
Drága Hell!
Tetszett az előtörid, végre kaptunk egy igazi belevaló csajszit. Nem is szövegelek tovább, irány a foglalók, keress játszótársat, és érezd jól magad! Wink xx
Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com
 
Hellena des Pres - my love...too much!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Love at first bite
» Love, Snow, Switzerland
» Love Bites - Vámpírnaplók szerepjáték

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: