Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
 † hospital for souls  †  EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
 † hospital for souls  †  EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
 † hospital for souls  †  EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
 † hospital for souls  †  EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
 † hospital for souls  †  EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
 † hospital for souls  †  EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
 † hospital for souls  †  EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
 † hospital for souls  †  EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
 † hospital for souls  †  EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

  † hospital for souls †

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alex K. Bostwick
Felnőtt
Felnőtt
Alex K. Bostwick


Hozzászólások száma : 6
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 06.

 † hospital for souls  †  Empty
TémanyitásTárgy: † hospital for souls †     † hospital for souls  †  EmptyHétf. Márc. 18, 2013 3:33 pm

throw me through the flames ,
you. me. bed. now. - loverswe have a bad blood - familynever good enough - friendsfuck you very much - enemiesare you talkin' to me? - others

† † † † † † † † † † †

† Sera Blackwood † - Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy te meg egy én, akik tök véletlenül egymásba botlottak az utcán... Akarom mondani, a tetoválószalonomban, ahol majdnem fél napon át tetováltalak, mert két doboz acodin után gyorsabban nem tudtam... Na de ebbe ne is menjünk bele, a tetoválásod sikerült, mi pedig barátok lettünk, és a mai napig nem jöttem rá, ezt hogy csináltuk. Tudod, hogy rám mindig számíthatsz, jóban és rosszban, egészségben és betegségben és ez egyáltalán nm az esküvői szöveg volt, mert erősen kétlem, hogy össze akarnál velem házasodni. Na de ebbe se menjünk inkább bele, szeretlek, őrült, és remélem, hogy még hosszú-hosszú ideig mondhatom, hogy barátok vagyunk... Hiába szeretnék tőled többet... sokkal többet.



starship ranger becky , @ atf



ALEX & NEVED
ohmygawd, igen, ez az a hely ahova tudod minek a leírása kerül? igen, a kapcsolatunké. kapcsolatunk. kapcsolat. kapcsol.. villany. ég a villany, szerintem le fogom kapcsolni, kicsit fáj tőle a szemem.
† † †
awyea, még a keresztek is csodásan mutatnak itt, csakúgy, mint ahogy a helyes neved is jól fog mutatni a kapcsolatlistámban. ezen kívül pont most döbbentem rá, hogy justin bieber vinnyog a zenelejátszómban és megfájdult tőle a fejem...
kikapcsoltam... végre \o/
kikapcsolni... kapcsol.. kapcsolat. kicsit eltértem a tárgytól, nemde?


Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Wire+One' rel='stylesheet' type='text/css'><center><div style="width: 200px; border-top: 20px solid black; border-bottom: 20px solid black; background-color: white"><div style="width: 200px; font: 50px wire one; letter-spacing: 0px; text-transform: uppercase; text-align: center; ">ALEX & NEVED</div><div style="width: 160px; padding-left: 20px; padding-right: 20px; padding-bottom: 10px; text-align: justify; font-family: arial; font-size: 10px; line-height: 101%; color: #363636">csodás kapcsolatunk ide <3</div><div style="width: 200px; border-top: 1px dotted #838383"></div></div></center>


A hozzászólást Alex K. Bostwick összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 19, 2013 7:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sera Blackwood
Cserediák
Cserediák
Sera Blackwood


Hozzászólások száma : 5
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Párizs

 † hospital for souls  †  Empty
TémanyitásTárgy: Re: † hospital for souls †     † hospital for souls  †  EmptyKedd Márc. 19, 2013 6:50 pm

ALEX & SERA
Szia Alex. Cool
Nem is tudom hol kezdjem. De azt hiszem tudom! Nos, egyszer volt, hol nem volt, voltál te meg én. Nem ismertük egymást, de valahogy megbarátkoztunk, sőt remek barátok lettünk. Hogy hogy ne kérdezd. És azt se tudom, hogy viselem el a sok marhaságaidat, de örömmel tölt el, hogy segíthetek rajtad. Imádlak téged, ezt te is jól tudod, remélem. Mindig melletted álltam,állok és ez fordítva is így van. Azt hiszem ennyi lenne a mi csodálatos kapcsolatunk, aki meg kíváncsi rá rákérdez. Wink
Love ya Honey B. <33
Vissza az elejére Go down
 
† hospital for souls †
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Szórakozás :: Kapcsolatlisták-
Ugrás: