Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
Leo* készülget! EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
Leo* készülget! EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
Leo* készülget! EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
Leo* készülget! EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
Leo* készülget! EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
Leo* készülget! EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
Leo* készülget! EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
Leo* készülget! EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
Leo* készülget! EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

 Leo* készülget!

Go down 
SzerzőÜzenet
Leo Depardieu

Leo Depardieu


Hozzászólások száma : 1
Regisztrálás napja : 2013. Jun. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Párizs

Leo* készülget! Empty
TémanyitásTárgy: Leo* készülget!   Leo* készülget! EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm

style="width: 211px; height: 252px; border-bottom: 10px solid #d7d7d7;">
Leo Depardieu
Leo
17
Párizsi diák
PLAY BY
style="width: 150px; -moz-transform: rotate(-3deg);-webkit-transform: rotate(-5deg);border-radius: 5px 5px 5px 5px;-moz-box-shadow:1px 1px 2px black;-webkit-box-shadow:2px 2px 3px black;"/>

About me
Anya: név, kor, kapcsolat
Apa: név, kor, kapcsolat
Tesó: név, kor, kapcsolat
Egyéb hozzátartozó: Név, kor (ha nincs kitörlöd)
Titulus:The Warrior Boy

Külső
Idejön egy kevéske külső leírás azaz hogyan néz ki a pb- d. Minimum 100 szó. Idejön egy kevéske külső kiírás azaz hogyan néz ki a pb- d. Minimum 100 szó. Idejön egy kevéske külső kiírás azaz hogyan néz ki a pb- d. Minimum 100 szó. Idejön egy kevéske külső kiírás azaz hogyan néz ki a pb- d. Minimum 100 szó. Idejön egy kevéske külső kiírás azaz hogyan néz ki a pb- d. Minimum 100 szó.  Idejön egy kevéske külső kiírás azaz hogyan néz ki a pb- d. Minimum 100 szó. Idejön egy kevéske külső kiírás azaz hogyan néz ki a pb- d. Minimum 100 szó. 

Belső
Mindent megszeretnénk tudni a karakterről. Milyen valójában a felszín alatt. idejön a jellem leírás minimum 100 szóban. Mindent megszeretnénk tudni a karakterről. Milyen valójában a felszín alatt. idejön a jellem leírás minimum 100 szóban. Mindent megszeretnénk tudni a karakterről. Milyen valójában a felszín alatt. idejön a jellem leírás minimum 100 szóban. Mindent megszeretnénk tudni a karakterről. Milyen valójában a felszín alatt. idejön a jellem leírás minimum 100 szóban. Mindent megszeretnénk tudni a karakterről. Milyen valójában a felszín alatt. idejön a jellem leírás minimum 100 szóban. Mindent megszeretnénk tudni a karakterről. Milyen valójában a felszín alatt. idejön a jellem leírás minimum 100 szóban.

Önéletrajz
Néztél már valaha is kick-box meccset? Kétlem. Ez az önvédelmi sportok egyik fajtája, és nem mellesleg jó kondiban is tart. Én amióta az eszemet tudom, imádom a sportnak ezt az ágazatát. De akkor kezdjünk is bele, hogy miként kedveltem ezt meg:1995-ben születtem egy olyan családba, ahol mindenki sportolt valamit: anyám röplabdázó volt, apám pedig kosaras. Az érkezésemről a tévé tudósított, és el voltam mondva a jövő következő sztárkosarasának. Már apró koromban kosaras cuccokban kellett járnom, és kosaraznom kellett. Ezzel semmi bajom nem lett volna, ha nem gyűlöltem volna annyira az összes olyan játékot, amiben labda volt. Hát igen, ezért csak apám saját magát okolhatja: olyanná akart formálni, amilyen ő volt, csak hogy nekem kedvem sem volt hozzá. Saját elképzelésem voltak, és tudtam, hogy mit akarok, de abban nem szerepelt a kosárlabda. Igen, közölnöm kellett volna velük, de hát csak négy éves voltam, és a labdás sportokon kívül másról nem is igazán hallottam. Az egyik hétvégén apám a nagy meccset akart megnézni, és nekem is vele kellett lennem. A sport csatornán mutatták a meccset, de mielőtt elkezdődött volna, berakták elé egy másik meccs reklámját, méghozzá egy kick-box mérkőzését. Akkor láttam életemben először a sportnak az ilyen formáját, de mondhatni, hogy rögtön bele is szerettem. Abban a pillanatban (apám nagy megdöbbenésére) közöltem vele, hogy utálom a kosarat, és hogy inkább mást akarok sportolni. A szüleim nem akarták, hogy jól beégjenek majd velem a sajtó előtt, mivel kivertem a hisztit azért, hogy hadd járjak ilyen sportra. Szóval, négy éves koromban kezdtem el kick-boxolni. Életem első edzésén jól elvertek, és még egy párszor, de hamar megszoktam, és egy hónap múlva én vertem el őket. Remekül ment, és élveztem is, valamint sok barátot szereztem. Hamarosan jöttek a versenyek, amiken anyám halálra aggódta magát, nehogy valami bajom legyen.5 év telt el így, majd apám az egyik meccse közben lesérült, ami miatt nem vették vissza a kosárcsapatba, mivel ki is rúgták. Így hát apám is belekezdett ebbe a sportba, persze nekem kellett otthon őt tanítanom, mert egy kicsit furcsa volt neki, hogy nem csapatban kell játszania. Életemben a fordulópont akkor jött be, amikor csapatot váltottam egy új iskola miatt, pontosabban a továbbtanulásom miatt . Az ottani közösség befogadó volt, pláne, hogy én már ismertem onnan egy pár embert, akik régen a kick-box csoporttársaim voltak. Az új csapatban remek volt az edzőnk, bár azért kissé szigorúbb volt, de minden esetre miatta voltunk majdnem minden versenyen az első háromban benne. Pár év múlva új csapattársaink jöttek, valamint egy új lány, akit nagyon megjegyeztem.


Coding by April (myfairtardis) from Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
 
Leo* készülget!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Karakteralkotás :: Félkész/kész karakterlapok-
Ugrás: