Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

 Kendall Linelli ~ Who you are to me?

Go down 
+4
Trace Wints
Brooklyn Davis
Nate Peters
Kendall Linelli
8 posters
SzerzőÜzenet
Kendall Linelli
Admin
Admin
Kendall Linelli


Hozzászólások száma : 62
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Paris

Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty
TémanyitásTárgy: Kendall Linelli ~ Who you are to me?   Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyHétf. Márc. 04, 2013 3:14 pm






kendall linelli











Friends

Brooklyn Davis: Drága Kenny!
Ahogy Te is mondtad, a mi baráti kapcsolatunk a tökéletességet súrolja, s ezen senki és semmi nem fog tudni változtatni. Ha nyálasabbra szeretnénk venni a formát, én volnék a leendő esküvődön a koszorús lány, a jövendőbeli gyereked keresztanyja, és a többi. A helyem pedig egyértelmű Smile
Trace Wints: Még alig ismerjük egymást, de ha így folytatjuk nagyon jóban leszünk. Első látásra nagyon szimpatikusnak tűnsz, de hát ki tudja mi van a felszín alatt. Lehet, hogy egy vérszomjas vadállat lakozik odabent... bár ezt kétlem.
Sera Blackwood: Szia Mia Haramia! Emlékszel még rám? Hát persze, hisz nem vagyok könnyen elfelejthető személy. Emlékszem rád, mintha tegnap ismerkedtünk volna meg a reptéren. Ciki volt, hogy az én szúrós cuccaim kerültek hozzád, de minden jó, ha a vége jó. És ennek az volt, mert benned egy remek barátnőre leltem, akinek elmondhatom mi bánt. És nem riadsz vissza attól, ha éjjel felhívlak.
Ariana Prokel: Nos... én vagyok az egyik olyan személy, aki mindig ott lesz, ha kell, és amiben tud segít neked. Első perctől kezdve imádlak, és úgy érzem ez az érzés kölcsönös. Te vagy a legjobb barátnőm, és azt hiszem ebben minden benne van.

Lover(s)

Nate Peters: Bonyolult. Egyenlőre. Igyekszem kibogozni az össze keveredett szálakat, és rá jönni, hogy mi a franctól vagy ennyire különleges. De kezdek rá jönni, hogy szeretlek, és ez az érzés néha ijesztő, főleg, hogy egyelőre nem tudom, mi is van pontosan köztünk..De több, mint barátság. Inkább már.. Igen. Ez már szerelem.

Family

Alex K. Bostwick: lehet átbasztad a legjobb barátnőm, de attól még az én fogadott bátyókám maradsz és akármit is teszel imádni foglak!
Pippa Johnson: Lehetnénk eltitkolt testvérek! Nekem úgy is az igazi szüleim meghaltak, az anyám testvéréék neveltek fel,aztán elszöktem otthonról és kiderül van egy nővérem. Úgy is hasonlítunk kissé Very Happy


Haters

Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you, Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you

Others

Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you, Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you Maybe you, maybe you, maybe you, maybe you



17. | cserediák | angol | kenny




❤️ thank you





Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Lobster' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans+Condensed:300' rel='stylesheet' type='text/css'>
<center><div style="width: 200px; background-color: #f4f4f4;">

<div style="font-family: 'Lobster', cursive; font-size: 35px; color: #D6748C; text-shadow: #000000 1px 1px 0px; text-align: center; padding: 13px;">

kenny & karaktered neve

</div>

<div style="width: 190px; padding: 5px; background-color: #f4f4f4; border-left: 1px solid #bbb; border-right: 1px solid #bbb; text-align: justify; font-family: arial; font-size: 9px; color: #000000; line-height: 95%;">

vélemény/leírás a kapcsolatunkról

</div>

</div></center>


A hozzászólást Kendall Linelli összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 15, 2013 12:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com/
Nate Peters
Párizsi diák
Párizsi diák
Nate Peters


Hozzászólások száma : 27
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Linelli ~ Who you are to me?   Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyHétf. Márc. 04, 2013 3:21 pm






kenny & nate





Bonyolult. Egyenlőre. Igyekszem kibogozni az össze keveredett szálakat, és rá jönni, hogy mi a franctól vagy ennyire különleges. De kezdek rá jönni, hogy szeretlek, és ez az érzés néha ijesztő, főleg, hogy egyelőre nem tudom, mi is van pontosan köztünk..De több, mint barátság. Inkább már.. Igen. Ez már szerelem.




Vissza az elejére Go down
Brooklyn Davis
Admin
Admin
Brooklyn Davis


Hozzászólások száma : 46
Regisztrálás napja : 2013. Jan. 28.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Párizs

Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Linelli ~ Who you are to me?   Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyKedd Márc. 05, 2013 5:09 pm






kenny & brook





Drága Kenny!
Ahogy Te is mondtad, a mi baráti kapcsolatunk a tökéletességet súrolja, s ezen senki és semmi nem fog tudni változtatni. Ha nyálasabbra szeretnénk venni a formát, én volnék a leendő esküvődön a koszorús lány, a jövendőbeli gyereked keresztanyja, és a többi. A helyem pedig egyértelmű Smile



Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com
Trace Wints
Párizsi diák
Párizsi diák
Trace Wints


Hozzászólások száma : 4
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 12.
Kor : 30

Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Linelli ~ Who you are to me?   Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 8:04 pm






kenny & trace





Még alig ismerjük egymást, de ha így folytatjuk nagyon jóban leszünk. Első látásra nagyon szimpatikusnak tűnsz, de hát ki tudja mi van a felszín alatt. Lehet, hogy egy vérszomjas vadállat lakozik odabent... bár ezt kétlem.



Vissza az elejére Go down
Alex K. Bostwick
Felnőtt
Felnőtt
Alex K. Bostwick


Hozzászólások száma : 6
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 06.

Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Linelli ~ Who you are to me?   Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 8:06 pm


kenny & alex
Na ezt rád bízom, cicahal, legyél kreatív Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pippa Johnson
Párizsi diák
Párizsi diák
Pippa Johnson


Hozzászólások száma : 16
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Linelli ~ Who you are to me?   Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 8:06 pm






kenny &pippa





Lehetnénk eltitkolt testvérek! Nekem úgy is az igazi szüleim meghaltak, az anyám testvéréék neveltek fel,aztán elszöktem otthonról és kiderül van egy nővérem. Úgy is hasonlítunk kissé Very Happy



Vissza az elejére Go down
Sera Blackwood
Cserediák
Cserediák
Sera Blackwood


Hozzászólások száma : 5
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Párizs

Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Linelli ~ Who you are to me?   Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 8:10 pm






kenny & sera





Szia Mia Haramia! Emlékszel még rám? Hát persze, hisz nem vagyok könnyen elfelejthető személy. Emlékszem rád, mintha tegnap ismerkedtünk volna meg a reptéren. Ciki volt, hogy az én szúrós cuccaim kerültek hozzád, de minden jó, ha a vége jó. És ennek az volt, mert benned egy remek barátnőre leltem, akinek elmondhatom mi bánt. És nem riadsz vissza attól, ha éjjel felhívlak.



Vissza az elejére Go down
Ariana Prokel
Párizsi diák
Párizsi diák
Ariana Prokel


Hozzászólások száma : 5
Regisztrálás napja : 2013. Mar. 01.
Kor : 30

Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Linelli ~ Who you are to me?   Kendall Linelli ~ Who you are to me? EmptyPént. Márc. 15, 2013 12:46 pm






kenny & aria





Nos... én vagyok az egyik olyan személy, aki mindig ott lesz, ha kell, és amiben tud segít neked. Első perctől kezdve imádlak, és úgy érzem ez az érzés kölcsönös. Te vagy a legjobb barátnőm, és azt hiszem ebben minden benne van.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Linelli ~ Who you are to me?   Kendall Linelli ~ Who you are to me? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kendall Linelli ~ Who you are to me?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kendall Linelli

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Szórakozás :: Kapcsolatlisták-
Ugrás: