Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
Brook Davis  EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
Brook Davis  EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
Brook Davis  EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
Brook Davis  EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
Brook Davis  EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
Brook Davis  EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
Brook Davis  EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
Brook Davis  EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
Brook Davis  EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

 Brook Davis

Go down 
SzerzőÜzenet
Brooklyn Davis
Admin
Admin
Brooklyn Davis


Hozzászólások száma : 46
Regisztrálás napja : 2013. Jan. 28.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Párizs

Brook Davis  Empty
TémanyitásTárgy: Brook Davis    Brook Davis  EmptyKedd Jan. 29, 2013 5:40 pm


Brooklyn Davis

Becenév: Brook
Életkor: 17
Születési hely/idő: London, 1995. július. 16.
Szeret: Párizs;; könyvek;; fotózás;;
Nem szeret: Csiga;; bunkó emberek;;
Külső leírás: Hosszú, hullámos, jelenleg vörösesbarna haj, mogyoróbarna szemek. Fogalmazzunk úgy, hogy nem állok az elhízás szélén, s annyira csúnyának sem mondanám magam. A hajam színén már annyit változtattam, hogy még édes anyukám sem tudja követni, hogy mikor barna, fekete, szőke, vagy valami színes.
Belső leírás: Kedves, melegszívű lány vagyok, legalábbis mások szerint. A tipikus angol emberekhez híven próbálok én is rideg és távolságtartó lenni - na de ez nem igazán megy.


Család


Anyja: Bridget Davis;; 38;; kitűnő;;
Apja: Adam Davis;; 42;; nem annyira jó;;
Testvére(i): -
Egyéb hozzátartozó(k): -


Eddigi élet


Hozott; kissé átalakítva.

- Gyerünk Brook, felkelni! Le fogod késni a vonatot! – kiáltott fel Anyu a szobámba lépve, majd lerántotta rólam a takarót. Nyöszörögve, hajamat hátrafésülve tornásztam magam ülőhelyzet be, és fél szemöldököm felvonva kérdőn pillantottam rá. – Negyed hat. Le fogod késni a vonatod. – emlékeztetett kissé nyugodtabb hangnemben. Fájdalmasan felnyögtem, majd visszazuhantam a párnáim közé. A korai vonatúttal még nem sok bajom lett volna, de az úti céllal már van. Párizs. A francia főváros. Félreértés ne essék, semmi bajom nincs Párizzsal, csupán nincs túl sok kedvem három évet cserediákként ott tölteni.
- Téged tényleg rohadtul nem érdekel, hogy semmi kedvem odamenni? – kérdeztem szemrehányón, mikor kibaktattam a konyhába.
- Jaj, Brooklyn, ne gyere már megint ezzel! Majd meglátod, hogy Párizs igenis szép város, és jó ott lakni! – bizonygatta Anyu.
- Persze... arra várhatsz. - morogtam összeráncolt szemöldökkel, majd összekapartam az étkezőasztalon heverő útravalóm, és lassú léptekkel visszamentem a szobámba. Körbenézve egy sóhajjal konstatáltam, hogy Anyu tegnap este minden cuccomat összepakolta, amíg nem voltam itthon. Az ablakon kinézve láttam, ahogy a nap már felkelni készül. Bár még hajnali hat óra sincs, a város már feléledt, az emberek sietnek a munkába, a boltok már kinyitottak. Igaz, ez a nyüzsgés ugyanígy Párizsban is megtalálható, de ez mégis más. Ez a szülővárosom. Tizenhét éve élek itt, minden emlékem ide köt, nem máshová. Talán ezért is van, hogy képtelen vagyok elszakadni tőle. A bátyám, Josh, könnyűszerrel tette meg, hisz’ Ő más, mint én. Anyu ezt nem bírja felfogni. Tudom, annak reményében küld Párizsba, hogy belőlem is az legyen, mint a bátyámból. Sikeres üzletember. Nekem ehhez viszont semmi kedvem. Nem arra születtem, hogy a bátyámat majmoljam. S a tizenhetet is alig töltöttem be, előttem még az egész élet. Volna még bőven időm eldönteni mit akarok elérni, mik a céljaim. Újabbat sóhajtva ujjaim közé vettem egy vörösesbarnában pompázó hajtincsemet. Ezért a bátyámtól vár még rám egy szentbeszéd. Mármint, a hajam miatt. Már anyu sem tudja követni, hogy mikor milyen színű. Na de mindegy.
- Nagyon vigyázz magadra! Josh-nak megmondtam, hogy hívjon, ha megvagy, de azért te is telefonálhatsz. Szeretlek! – nyomott egy puszit az arcomra Anyu, mielőtt felszálltam volna a vonatra. Halványan elmosolyodva intettem egyet, majd felmásztam a meredek lépcsőfokokon. Megkerestem a helyem, és a cuccaim elrendezése után lehuppantam a kényelmesnek nem igazán mondható ülésre. A vonat megindult, lassan maga mögött hagyta a várost. Még egyszer végignéztem az utcák fényein, majd lehunytam a szemem. Viszlát, London!

• little dreamer • cserediák • Demetria D. Lovato •
Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com
 
Brook Davis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pippa&Brook ~Fotózás/Barátkozás/
» Tanóra: later; üres tanterem - Brook & Nate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: