Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
Let's go! - Nate Peters  EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
Let's go! - Nate Peters  EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
Let's go! - Nate Peters  EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
Let's go! - Nate Peters  EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
Let's go! - Nate Peters  EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
Let's go! - Nate Peters  EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
Let's go! - Nate Peters  EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
Let's go! - Nate Peters  EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
Let's go! - Nate Peters  EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

 Let's go! - Nate Peters

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nate Peters
Párizsi diák
Párizsi diák
Nate Peters


Hozzászólások száma : 27
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Let's go! - Nate Peters  Empty
TémanyitásTárgy: Let's go! - Nate Peters    Let's go! - Nate Peters  EmptyPént. Feb. 22, 2013 7:05 pm


Nathan Peters

Becenév: Nate
Életkor: 17
Születési hely/idő: London Uk, 1995. március 20.
Szeret: • zene
• lányok
• bulik

Nem szeret: • előítélet
Külső leírás: Mogyoróbarna, göndör, kissé rakoncátlan fürtök, smaragdzöld szemek. 185 cm-es testmagasság. Ez vagy én, kívülről, első rá nézésre.
Belső leírás: Nőcsábász? Nem. Hímkurva? Nem. Tény, hogy szeretem a lányokat, és gyakorta csak szexre hazsnálom őket, de akár hiszik akár nem az emberek, igenis érző lény vagyok. Álarc mögött, de érző lény. Nekem is van lelkem, és szívem is, még ha azt is terjesztik, hogy ez nem így van.


Család


Anyja: Kathrine Eleanor Peters, szeptemberben töltené a 42-t, Jó volt. A halála napjáig…
Apja: Soha nem ismertem
Testvére(i): Egyről sem tudok
Egyéb hozzátartozó(k): Jacques Cousteau, távoli rokon, ő nevel 15 éves korom óta

Eddigi élet


’95. 03. 20.-án láttam meg a napvilágot Londonban, az Egyesült Királyság fővárosában. Anyám egyedül nevelt, apám ideje korán ott hagyott minket. Mindkettőnk számára meghalt. Anyámnak akkor, maikor kisétált az életéből, és ott hagyta egy gyerekkel, nekem pedig akkor, amikor mind ezt megértettem. Viszont nem lehetett panasz arra a 15 hosszú, és csodálatos évre, amit együtt töltöttünk, kettecskén. Elhalmozott az anyai szeretetével, és mindent megkaptam, mait csak akartam. Csak ki kellett ejtenem a számon, és ott volt, rá kisebb-nagyobb időre. Ő volt eddigi életem során az egyetlen nő, akit szívből szerettem. Most pedig már csak az emléke van velem. De az élénken él bennem, és mai napig azt várom, mikor jelenik meg, és életében először, mikor vág pofán, és hord le azért, mait művelek. Nem erre tanított. Nem arra, hogy megalázzam, és kihasználjam a nőket. De nincs velem. Hanem a túlvilágon van, és ha lát, biztos, hogy nem büszke rám, és hatalmas fájdalmat okoztam neki mindazzal, amit műveltem az utóbbi 2 évben.
Hazudnék, ha azt mondanám, nem akartam megkeresni apámat, de nem lett eredménye. Mintha csak a föld nyelte volna el az öreget. Semmit sem sikerült megtudnom róla, főleg, hogy titokban kellett nyomoznom, hisz az idióta nevelőm megtiltotta, amikor rá jött, hogy mit csinálok a „háta mögött”. Na, nem mintha sok köze lenne ahhoz, hogy mit miért és mikor csinálok. Életemben először akkor láttam, amikor a gyámügyiek kijelentették, hogy ezen túl ő a törvényes „szülőm”. Vagy mi a frász.
Attól viszont, hogy nem ismertem apámat, nagyon is hasonlítok rá. A jelek szerint, legalább is. Azon kívül persze, hogy én nem vagyok egy bunkó paraszt, és soha en hagynék ott egy lányt a bajban. Igaz, hogy a szexen kívül nem használom őket másra, és játékszerként tekintek rájuk, de attól még soha nem hagynám őket ott, egy szál magukban egy gyerekkel. És tapasztalatszerzésnek tökéletesek ezek a kis „kalandok”.

• Behind the… • Diák • Harry Edward Styles •
Vissza az elejére Go down
Brooklyn Davis
Admin
Admin
Brooklyn Davis


Hozzászólások száma : 46
Regisztrálás napja : 2013. Jan. 28.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Párizs

Let's go! - Nate Peters  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Let's go! - Nate Peters    Let's go! - Nate Peters  EmptyPént. Feb. 22, 2013 7:11 pm


Elfogadva!

Szép munka, Nate, nyomás avit és titulust foglalni Smile xx
Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com
 
Let's go! - Nate Peters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tell me something about you and me - Nate P.
» Kenny & Nate
» Kenny & Nate
» Lana & Nate
» Öltözők - Kenny & Nate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: