Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
Kenny & Nate  EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
Kenny & Nate  EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
Kenny & Nate  EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
Kenny & Nate  EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
Kenny & Nate  EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
Kenny & Nate  EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
Kenny & Nate  EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
Kenny & Nate  EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
Kenny & Nate  EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

 Kenny & Nate

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nate Peters
Párizsi diák
Párizsi diák
Nate Peters


Hozzászólások száma : 27
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Kenny & Nate  Empty
TémanyitásTárgy: Kenny & Nate    Kenny & Nate  EmptyHétf. Feb. 25, 2013 3:54 pm

To: Kenny


- Bekaphatja... - szitkozódtam az osztályteremből kifelé menet. Asszem' a tanár meg is hallotta. De őszintén? Érdekel? Nem. Nem tehetek róla, hogy olyan idióta módszerekkel tanít, hogy semmit, de semmit sem értek. Bár nem töröm magam nagyon, az igaz. De hogy én, délutánonként tanuljak? Hát, abból nem eszik. Ráadásul hogy vagy szerzek én, vagy ő jelöl ki? Még a végén kapok egy szemüveges, fogszabályzós - amúgy semmi bajom nincs vele, ha minden más stimmel - szemüveges, iszonyatosan ronda, szőke, stréberkét. Pedig, tekintve, hogy a tanár minden lépésemről, és úgy nevezett, "szokásomról" tud, tuti, hogy ilyet kapnék. Vagy srácot. Bárhogy is nézem, egyik sem éppen a legjobb. Jobb lesz, ha keresek valakit magamnak. Mondjuk az a csaj, aki előttem ül. Bár eddig még csal látásból ismerem, szerintem eltölthetnék valahogy az időt. De nem. Olyan kell nekem, akire tudok figyelni, és Ő tud engem kontrollálni. Mert ugye, ha csini, és tetszik, akkor tuti, hogy rá mászok. És annak a vége nem tanulás lesz. Ha csak nem kezdő a csaj. Mert akkor ő tanul majd. De kétlem, hogy az nekem megéri. Maradok annál, hogy csinos, de mégis jó önkontrollal rendelkező leányzót kell hogy találjak. Jesszus' ez most olyan, mintha nem tudnám ez lejétől fogva, hogy kihez fogok fordulni. Fogalmam sincs ugyan, hogy ő milyen történelemből, ráadásul talán nem-et is mondd, de próba szerencse.
Kendall szekrényének dőlve vártam a lányt, aki fogalmam sincs, hogy merre van, mert órán tuti, hogy nem volt bent. Legalábbis nem láttam. Na nem mintha kerestem volna. Mindössze biztos vagy abban, hogy nem jött be.
10 perc után, végre felbukkant. Mosolyogva lépkedett a szekrénye felé, egy barátnőjével ,aki amikor meglátott fülét farkát - remélem nincs neki - behúzva menekült el, így Kenny már nélküle ért oda hozzám. Az arcáról lerítt, hogy nem tudja, mit akarok tőle.
- Beszélnünk kell. - jelentettem ki, mintha ez nem lenne neki elég világos. Eleresztettem egy mosolyt, hátha így kevésbé leszek "ijesztő" és vártam, hogy hajlandó-e beszélni velem. Ha nem, akkor erőszakkal fogom rá bírni erre. Ha igen? Akkor nem alkalmazok erőszakot. De így is, úgy is megkapom, amit akarok. Ez ilyen egyszerű.
Vissza az elejére Go down
Kendall Linelli
Admin
Admin
Kendall Linelli


Hozzászólások száma : 62
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Paris

Kenny & Nate  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenny & Nate    Kenny & Nate  EmptyKedd Feb. 26, 2013 2:57 pm




What do You want, sexy boi?


Miért van mindig az, hogy néhány nagyszájú kölyök miatt az egész osztály szenved? Szívem szerint jól beszólnék mindegyiknek egytől egyig, de mégsem teszem. Hogy miért nem? Mert cikinek érzem az akcentusom. Cserediákként talán ez a legnehezebb, hogy a társaid megszokják a beszéded, de egy olyasvalakinek, aki az iskola falai között visszahúzódó nem ez a legkönnyebb feladat. Sokszor ordítanék vagy bármi csak figyeljenek rám, de félek. Félek attól, hogy kinevetnek és elásom magam egy életre előttük. Ha nekem kell felelnem is inkább sugdosom a szavakat a tanárnak, de semmi pénzért nem mondanám ki hangosan. Főleg nem történelem órán. Sosem merek hátranézni és hogy miért nem ez e legegyszerűbb dolog a világon.
A világ leghelyesebb fiúját köszönthetném minden egyes alkalommal, de nem teszem, mert nem merem. Túl nyápic vagyok, hogy megszólítsam és Ő nem teszi. Így nem is nagyon firtatom a dolgot, mert nap,, mint nap látom más lányokkal flörtölni. Valószínűleg nem vagyok az esete, mivel még nem nagyon foglalkozott velem. Csak beégnék, mint eddig mindig. Jó nem mindig csak azok előtt, akik nekem is bejönnek. de hát ilyen az élet.
Természetesen töri után, mint mindig most is óvatosan veszem fel a padról a könyveim illetve füzetem meg, ami még ott van és mindenféle hátranézés nélkül rohanok ki a teremből. Nem szeretnék szemtől- szembe kerülni vele, mert kitudja milyen kivetnivalót találna rajtam. Elég ha tudja a nevem. Tudom ez a világ leggyerekesebb dolga, de ez így van. Más srácokkal szemben még ribanckodom is, de vele nem merek, pedig nem kizárt, hogy tartana rá igényt.
A szekrényemhez kiérve rögtön odacsapódik hozzám, Kayla, aki nem túl társasági ember. Amennyire szerény, annyira jó fej. Büszke is vagyok magamra, hogy megmert nyílni előttem. Hogy ezt minek köszönhetem, nem tudom. Valószínű a belső kisugárzásom érdeme. Hirtelen az eddig mellettem álló lány megszeppen és minden féle köszönés vagy bármi nélkül megfordul és elmegy. Kiabálhatnék utána, de nem teszem, mert biztosan van valaki a hátamnál, aki miatt ezt teszi. De ugyan már azért bárki is az annyira nem rémisztő!
Megfordulva a szemeiem elkerekednek és a szívem heves dobogásba kezd. A hang hallatán pedig nem sok kell ahhoz, hogy elaléljak. Viszont kérése meglep.
- Igen? - kérdezem remegő hangon és nem tudom mit tettem. Lehet valami nagy hülyeséget, ami miatt ezt érdemlem...


• TAG: Nate • SZAVAK: 372 • NOTE: i hope you like it
Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com/
Nate Peters
Párizsi diák
Párizsi diák
Nate Peters


Hozzászólások száma : 27
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Kenny & Nate  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenny & Nate    Kenny & Nate  EmptyKedd Feb. 26, 2013 3:56 pm

To: Kenny


Van édesebb annál, ha egy lányon tisztán látszik, hogy zavarban van? Szerintem nincs. Mármint oké, néha fura, hogy egyesekből a puszta jelenlétem is ezt váltja ki. Mit tettem? Teszem fel ilyenkor mindig a kérdést, amire persze senkinek sincs, semmilyen értelmes válasza.
- Ne legyél már ennyire megszeppenve. Nem akarlak megölni, csak a segítségedet szeretném kérni valamiben... - röhögtem el magam, hisz' komolyan úgy állt ott előttem, mintha csak arra várna, hogy mikor kell örökre búcsút mondania az életének.
Így jobban végig mérve - hosszú idő után végre előröl is bámulhatom, és nem kell a hátát lesnem - ismét csak rá kellett jönnöm, hogy nem egy lánnyal van dolgom, a sok közül. Legszívesebben most is magamhoz szorítanám, és nem engedném sehova. Sőt, talán eldugnám, hogy más ne láthassa. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy az a két, csillogó, mogyoróbarna szem nem igézett meg első látásra teljesen. Ráadásul az arca csak úgy ragyogott, ami még egy kicsit tett a megjelenésére. Bár talán olyankor a legszebb, mikor mosolyog, és nevet. Bár legtöbbször nem miattam mosolyog, és nem is miatta nevet, mai azért szomorú, mert néha azon kapom magam, hogy őt bámulom, és vigyorgok, mint egy tökkel ütött. Remélem ilyen pillanataimban senki nem lát, mert tuti, hogy hülyének nézne. Bár, talán van miért. De, nem. Nincs miért. Ép elméjű vagyok, mindössze lenyűgöz ennek a lánynak minden egyes megmozdulása.
Bár minden bizonnyal ő nem tekint rám másképp, mint a többiek. Egy srác, aki végig megy a fél sulin, aztán a másik sulikban tanuló lányokon. Vajon ő is olyannak lát, akinek nincsenek érzései? Eldöntötte már, hogy utál, közömbös, vagy esetleg barátságos lesz-e vele, ha arra kerülne a sor? Nos, én mindenképpen bízom abban - inkább reménykedem - , hogy nem döntött sehogy. Vagy ha döntött is, akkor számomra kedvezően. Utálom az elutasítást, és tőle egyáltalán nem viselném el. Nem tudom, hogy miért, fogalmam sincs. Van benne valami. Valami, amitől ennyire édes. Néha úgy érzem, hogy a szíve cukormázból van. Bár két szót sem beszéltünk idáig, amit hallottam felőle, az csupa jó. Azóta úgy hiszem, hogy minden bizonnyal édes, mint a cukormáz.
- A töri tanár rám szállt. Konkrétan megfenyegetett...de ez most mindegy. Kéne nekem valaki, aki korrepetál délutánonként, hogy legalább egy hármasom legyen, és ne bukjak. És én... Rád gondoltam. Persze, csak ha szeretnéd... - mosolyodtam el, és kérőn pillantottam a lány szemeibe.Való igaz, hogy a tanár megfenyegetett. Ráadásul biztos benne, hogy én sértegettem őt azzal, hogy azt mertem mondani, engem nem érdekel a francia történelem, inkább tanulom az angolok múltját. Na, itt kezdődött a balhé. Az egész osztályterem attól az idiótától zengett...
- Szóval? Mit mondasz? Benne vagy? - ellököm magam a szekrénytől, és végig simítok a lány jobb karján, eközben pedig folyamatosan a szemeit bámulom.
Vissza az elejére Go down
Kendall Linelli
Admin
Admin
Kendall Linelli


Hozzászólások száma : 62
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Paris

Kenny & Nate  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenny & Nate    Kenny & Nate  EmptySzer. Feb. 27, 2013 1:44 pm




What do You want, sexy boi?


Torkomban egy hatalmas gombóc uralkodik, amitől hiába szeretnék nem tudok szabadulni. Szívem hevesen dobog, hasamban a pillangók, mintha ezer éves álomból ébrednének fel. Érzem hányingerem lesz a nagy izgalomtól, de mégsem teszek semmit ellene az ég egy adta világon, mert az számomra egyenlő a megfutamodással. Jó, lehet gyáva vagyok a közelében, de az akkor sem indok. Amúgy is mit mondanék neki ha elrohannék? megkérdezné- remélem megkérdezné- , hogy mi volt a bajom és csak dadognék jobbra balra, mert azt nem mondhatom a szemébe, hogy beléd vagyok zúgva és a közeledben olyannyira zavarban vagyok, hogy az fájdalmas mind a kettőnk számára. Miért nem tudok csak egyszer bátor lenni? Meg ugyan már!Túl éltem nem tudom hány száz unalmas történelem órát anélkül, hogy ránéztem volna és nem lett semmi bajom. Oké, tudom ez más, mert szemtől szembe vagyunk és beszél hozzám, ami tényleg ritka eset, de nm hiszem, hogy bántana akár mekkora hímringyóként is viselkedik. Maximum meg akarna fektetni, amiben ha róla van szó nem lennék benne, ha másról van szó ugrok az ölébe.
Megdöbbenve állok a fiú előtt, mikor meghallom kérését. Lehet nem kérés inkább parancs. Mit akarhat tőlem? Mondjuk az már egy kis örömként ér, hogy nem szeretne megölni. habár ezen még nem is gondolkoztam.. kitudja mi az igazság lehet ez is benne van a pakliban. na jó ezt még én sem hiszem el. Mindössze össze vagyok zavarodva, de majd csak helyre jövök ha túl esünk a Kenny segít Nate- nek részen. Bár ha valami perverzet akar- simán kinézem belőle- felhúzom a fél szemöldököm, hátra dobom a hajam, megpördülök és mindenféle szó nélkül lelépek. Szép kis álom. Nem lennék rá képes. Egy buta szűz kurva képét ölteném magamra, ami lehet még bejövős is lehet számára. De ugyan már se kurva, se szűz nem vagyok, szóval ez az ötlet kilőve. Majd csak lesz valami, ahol kettesben lehetek Mr. Jóképűvel.
- Lenne két feltételem és benne vagyok. - mondom sejtelmesen és egy apró mosolyra húzom a számat, mikor megsimítja a karom, mikor pedig a szemeimbe néz rendszerint elolvadok. Elmélyülök zöld szemiben, ami gyönyörű és tökéletes számára, akárcsak számomra. Minden megvan ebben a fiúban, amire tényleg igazából szükségem lenne ha már csak a kinézetet nézzük, belsőre meg nem hiszem, hogy eltudná rontani a dolgokat. Szeretném Őt megkaparintani magamnak, hogy csak az enyém legyen és ha Ő ezt nem szeretné elrabolom és becsukom a szobámba, ahonnan nincs menekvés. örök időkre az enyém lehetne. Igen, beteges gondolatok egyike.. - Csajozás ezerrel a jobb jegyért, mi? - nevetem el magam és tényleg komolyan gondolom az imént kiejtett szavakat, habár remélem többre kellek neki, mint egy egyszerű tanuló társ, de a több az ne legyen egyenlő a Peters új kurvája címmel, mert abba belehalnék, sőt el sem fogadnám az ajánlatot. sírva rohannék haza. - Szóval a feltételeim. Egy: nálatok tanulunk, az én házam tabu. Kettő: segítesz hogy ne legyen ilyen elviselhetetlen akcentusom, mert ez már beteges! - nevetem el magam újból. Mindent teljesen komolyan gondolok, főleg az elsőt, mert szeretném látni a szobáját. Vajon tényleg olyan kupis, mint amilyennek elképzeltem? Vagy Ő a jófiúk közé tartozik, akik rendet tartanak maguk körül.
- Mellesleg segíthetnél kémiából.. gyakorlatban... - suttogom magam elé a földet bámulva és remélem egy árva szót sem csíp el belőle.


• TAG: Nate • SZAVAK: 526 • NOTE: i hope you like it
Vissza az elejére Go down
https://paris-thecityoflove.hungarianforum.com/
Nate Peters
Párizsi diák
Párizsi diák
Nate Peters


Hozzászólások száma : 27
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Kenny & Nate  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenny & Nate    Kenny & Nate  EmptySzer. Feb. 27, 2013 4:07 pm

Folytatás : ITT
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kenny & Nate  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenny & Nate    Kenny & Nate  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kenny & Nate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kenny & Nate
» Öltözők - Kenny & Nate
» Tell me something about you and me - Nate P.
» Lana & Nate
» Let's go! - Nate Peters

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Saint Michelle gimi :: Folyosók-
Ugrás: