Paris - the city of love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Do you believe in love at first sight?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
• Staff

Brooklyn

Kendall

Lana
• Bonjour
2013 januárja, Párizs, Saint Michelle gimnázium. A diákok már most lázasan készülődnek a februárban tartandó Valentin napra, s mindenek előtt a farsangra. Az idő odakinn hideg, a hó megállíthatatlanul szakad, a többség mégsem fázik, hisz' égeti Őket a szerelem tüze. A cserediákok kissé furcsállóan néznek a túlbuzgó franciákra, hiszen még nem tudják, hogy mi is vár Rájuk...
• Gyors linkek
• Chat
c- box
Legutóbbi témák
» Leo* készülget!
Lana & Nate EmptyVas. Jún. 16, 2013 2:50 pm by Leo Depardieu

» szent johanna gimi
Lana & Nate EmptySzer. Május 01, 2013 10:31 am by Kendall Linelli

» My Life
Lana & Nate EmptyKedd Ápr. 16, 2013 1:08 pm by Kendall Linelli

»  ♦ Dan Clark ~ let's go!
Lana & Nate EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:20 am by Lana Frewen

» Hell és Luna [első találkozás]
Lana & Nate EmptyVas. Ápr. 07, 2013 8:17 am by Luna McFadden

» Öltözők - Kenny & Nate
Lana & Nate EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:52 am by Kendall Linelli

» do you know who i am?
Lana & Nate EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:44 pm by Brooklyn Davis

» swedish university of magic
Lana & Nate EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:53 pm by Kendall Linelli

» Fashion School
Lana & Nate EmptyVas. Márc. 31, 2013 10:38 am by Pippa Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Ápr. 05, 2024 1:13 pm-kor volt itt.

 

 Lana & Nate

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nate Peters
Párizsi diák
Párizsi diák
Nate Peters


Hozzászólások száma : 27
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Párizs

Lana & Nate Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Nate   Lana & Nate EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 2:22 pm





To Lana




Van, hogy kell egy kis szünet, mert úgy érzed, totál elvesztél, és az egész világ látja, milyen vagy, miket teszel, és hogy miért teszed, mait teszel. Pedig fogalmuk sincs róla ki vagy, és mi áll a tetteid mögött. Most én magam is úgy érzem, amiatt, hogy most már 3 ember tudja ezen a világon, hogy milyen is vagyok valójában, hogy milyen vagyok a maszk alatt, amit ügyesen kreáltam magamnak... És asszem' kissé nyugtalanít ez az egész, tekintve, hogy ha Kendall-nek esetleg eljárna a szája valaki előtt, akkor nekem annyi lenne. Kiderülne hogy nekem is van szívem, pedig olyan jól titkolom már 2 éve. Mindenki azt hiszi, hogy egy szívtelen fasz vagyok, aki magasról tesz mások érzéseire. Mert így is van. Nem igazán tudnak érdekelni azoknak a hisztije, akik egy szóra az ágyamba másztak. Ők kerestek, ők nem bírták elviselni, hogy nincsenek mások képzeltbeli listáján, ami azokról szól, akikkel lefeküdtem. Szóval szerintem meg sem szólalhatnak. Én csak a kérésüket teljesítettem. Nem? De. Akkor meg senkinek sincs joga számon kérni rajtam azt, hogy miért nem hívtam, mert minden bizonnyal soha nem mondtam azt, hogy hívni fogom. Megfektetem, de más pasikkal ellentétben én, nem hazudok azért, hogy elhúzzák a csíkot. Felöltöznek, és már mennek is. Úgymond, tudják a rendet. Mármint, tudták. Mert ugye - ez tőlem egyéni rekord -, 4 napja nem feküdt egy csaj sem az ágyamban. Egyedül aludtam el, és egyedül is keltem. Valószínűleg, ezt senki nem hinné el nekem. Mondjuk, ezt nem is csodálom. Nate Peters nem csajozik? Valószínűleg egy páran azt hinnék, itt a világ vége. Vagy elfogytak a jó csajok. Mert ugye, rondákkal még én sem állok le. Bár talán ugyan az lenne, hisz az élvezet, az élvezet, de azért... vannak igényeim egy lány külsőjét illetően. És ha már külsőnél járunk, az előttem álló lány sem semmi. Még sincs köztünk semmi. És soha nem is volt. Bár kedves, aranyos, gyönyörű, és ha kell, akkor irtó szexi is tud lenni, nem nézek rá másképp, mintha csak a kishúgom lenne. Ez az egy, amivel sokkoltam a 2 éve engem pásztázó kis csajokat. Meg hát, úgy az egész iskolát. Hogy Lana számomra nem több ennél. Érdekes, ugye?
- Szia Törpilla. - lépek hozzá mosolyogva és átölelem a vállát. - Mi újság? - kérdezem szinte vigyorogva. Igen, néha kifejezetten jó állni az új srácok gyilkos pillantását, akik minden valószínűséggel nem tudják, hogy semmi nincs köztünk. Igen. Ez kifejezetten vicces menet lesz.

Lion

Vissza az elejére Go down
Lana Frewen
Admin
Admin
Lana Frewen


Hozzászólások száma : 5
Regisztrálás napja : 2013. Feb. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Paris

Lana & Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana & Nate   Lana & Nate EmptySzomb. Márc. 30, 2013 11:11 am

just give me a reason


Szeptember. Suli kezdés. Újak. Ezzel a három szóval tudnám jellemezni az elmúlt időszakot. Bár már javában február vár, sőt, lassan már március, néhány diák - főként az elsősök - még mindig olyanok mint az elveszett báránykák. Idegölőek. Mondjuk, nekem ezen a héten minden idegölő volt. Idegölően unalmas. Másra sem tudtam gondolni, csak hogy néhány embert hogy tudunk ennyire félre ismerni. Hogyan? Hogy a francba gondolhatjuk ezt róla évekig, hogy jó ember? Elmondjuk neki a legféltettebb titkainkat, önmagunk vagyunk előtte, és erre kiderül, hogy totálisan félre ismertük. Játszotta a jó kislányt, amikor egyáltalán semmi köze nem volt ehhez a "fajhoz." Sokkal inkább rossz kislány. De talán még az sem. Kétszínű? Azt azért nem hiszem. Lehet ugyan, hogy van valami észszérűsség azokban az érvekben, amiket felhozott maga mellett, de az én érveim is jók. Hazudott. Vagyis, nem mondott el valamit. Ugyan az. Nézeteim, és érzéseim szerint, legalábbis totálisan ugyan olyan a kettő. Az egyik 19 a másik egy híján 20. De e mellett ott van még az a tény, hogy Nate minden bizonnyal szerelmes. Na, ha most valaki bele látna a fejembe, tuti, hogy hülyének nézne. Pedig szerintem ez így van. És bár Kendall-lel nem vagyunk puszi pajtások, és igazából nem is beszéltünk még túlságosan sokat, kedves lánynak tűnik, ráadásul gyönyörű és okos is. Nate meg hülye, ha beijed attól, hogy talán valóban érez végre valamit egy lány iránt.
- Mondd csak elég csak rád gondolni, és megjelensz? - üdvözlöm az említett srácot. - Velem? Ugyan az, mint tegnap. De Te mesélj! Mi újság hősszerelmes? - bököm oldalba vigyorogva. Igen, szerény személyem az a lány, akitől nem akar semmit a barátságon kívül. És ez kölcsönös. Olyan nekem mint egy bátyó, aki elnézi, hogy gyakran kötök ki vadidegenek ágyikójában, egyszóval könnyű vérű vagyok, kicsit bolond, és mindezek tetejébe mg hisztis is. De itt most nem én, vagy ő a lényeg. Hanem Ők. Mármint, remélem, hogy már van olyan, hogy Ők. Ő és Kendall. Nate és Kenny.
Lábjegyzet magamnak: Visszafogni a romantikus, nyálas énem.

TAG: Nate | MUSIC: here | NOTES: Hope U like it
Vissza az elejére Go down
 
Lana & Nate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lana Frewen
» Tell me something about you and me - Nate P.
» Let's go! - Nate Peters
» Kenny & Nate
» Kenny & Nate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris - the city of love :: Saint Michelle gimi :: Udvar-
Ugrás: